8 marca 2020.


2020-03-06

Wzorem lat ubiegłych
Najdroższe Nasze Panie!.

8 marca „Dzień Kobiet” – naszych Kobiet, mam, żon, sióstr, córek, a nawet kochanek. Jest to dzień, kiedy wszyscy staramy się być dobrzy, mili, uczynni
i w tym dniu chcemy sprawić Wam jak najwięcej radości, zachowujemy się tak, jakbyśmy chcieli nadrobić wszystkie stracone miłe chwilę, przez nasze nie właściwe zachowania. Przynosimy kwiaty, składamy życzenia, ściskamy mocno i tym staramy się okazać, jak bardzo Was kochamy.

Ja wierzę, że wielu mężów, ojców nie stać na taki gest z różnych przyczyn, zapewne chcieliby się dobrze zachować wobec Was ale nie zawsze wiedzą, jak to uczynić i co zrobić, abyście czuły jak bardzo Was kochają i jak bardzo jesteście im potrzebne, na każdym kroku i w każdej chwili swojego życia. Uwierzcie Drogie Panie, że jesteście dla swoich mężczyzn najważniejsze, najbardziej kochane i bez Was czasami czują się bezradni jak małe dzieci.

Drogie nasze Panie, wybaczcie nam, że jako mężowie nie zawsze potrafimy okazać Wam tego co czujemy w każdej chwili bycia razem. Nie zawsze potrafimy okazać radość i szczęście jakie nam dajecie. Potrafimy robić duże rzeczy, natomiast nie potrafimy okazać Wam tej małej odrobiny naszej słabości, czułości kiedy jesteście z nami.

Dlatego proszę, przyjmijcie od nas wszystkich mężczyzn, tych najmłodszych, starszych i tych najstarszych życzenia, serdeczne, szczere i płynące z głębi serca każdego z Nas, niech każdy dzień roku, będzie dla Was Dniem 8 Marca, a my obiecujemy, że będziemy starać się, aby ten dzień trwał dla Was cały rok. Uczynimy wszystko, abyście czuły się szczęśliwe, kochane i potrzebne.

Wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Wasze najbardziej skrywane marzenia.
Tego Wam wszystkim Drogie Panie życzę.   Radny Wojewódzki Stanisław Barnaś.

Nasz kandydat na: