Moi Kochani!!!


2019-10-10

Szanowni Wyborcy, mieszkańcy województwa małopolskiego i naszego pięknego Podhala

Każdy z Was zapewne wie, że w niedzielę 13.X. bardzo ważny dzień. Będziemy mieli okazję zdecydować, kto będzie rządzić w naszym kraju przez najbliższe lata. Wybierzemy osoby, które będą tworzyć naszą rzeczywistość, kształtować naszą przyszłość. Wynik tych wyborów wpłynie, w mniejszym czy większym stopniu, na KAŻDEGO z nas. Nawet jeśli wydaje się nam, że polityka nas nie dotyczy, to decyzje rządzących na każdym szczeblu mają wpływ na kolejne ogniwa łańcucha życia społecznego, a w efekcie i na nas i nasze sprawy.

Dlatego nie pozwalajmy, żeby ktoś zadecydował za nas. Wykorzystajmy swój głos i idźmy na wybory!

Jeszcze krótko odpowiadając na Wasze pytania i maile: w tych wyborach zdecydowałem się nie kandydować do Sejmu ani Senatu. Pomimo otrzymywanych propozycji i trochę wbrew ogólnym tendencjom panującym w polityce uważam, że nie należy przy każdej nadarzającej się sposobności kandydować coraz wyżej i wyżej. Myślę, że w Sejmiku Województwa Małopolskiego mam jeszcze dużo do zrobienia i nie chciałbym pozostawiać niedokończonych spraw. Poza tym wybraliście mnie jako waszego reprezentanta do Sejmiku właśnie i dlatego czuję się w obowiązku dokończyć to, co zacząłem i do czego dostałem od was mandat. Na ten moment podjąłem taką decyzję i proszę abyście mnie zrozumieli i to uszanowali. A na działalność na wyższych szczeblach może jeszcze przyjdzie czas! :)

W niedzielę oczywiście będę głosować w moim lokalu w Nowym Targu. Do tego samego zachęcam i namawiam Was bardzo serdecznie.

Wasz radny Stanisław Barnaś


Nasz kandydat na: