Z ostaniego okresu radnego...


2023-06-25

            Miesiąc czerwiec br. to kolejny okres  mojej pracy radnego wojewódzkiego, który był i jest nadal bardzo intensywny poprzez uczestnictwo w wielu imprezach organizowanych przez urząd marszałkowski, powiat czy urzędy miast i gmin. Wiele razy spotykałem się bezpośrednio z mieszkańcami, którzy mają różne problemy wymagające pomocy, porady jak je rozwiązać.

          Zostałem zaproszony na uroczystości poświęcenia samochodów pożarniczych w jednostkach OSP z gmin powiatu nowotarskiego, Jubileusz 90-lecia OSP Bystra Podhalańska w powiecie suskim. Zawody pożarnicze "Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych" gminy Łapsze Niżne.  Spotkałem się z emerytami i rencistami pożarnictwa RP z okazji "Powiatowego Dnia Strażaka Emeryta". Również uczestniczyłem w Jubileuszu 25-lecia powstania Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Kolejne bardzo ważne dla mnie, to zaproszenie na zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Związku Podhalan Oddział Nowy Targ, oraz Watrę Rogoźnicką w której staram się co roku uczestniczyć. 

         Ważnym wydarzenie dla rozwoju turystyki na Podhalu było otwarcie Bramy Gorce w którym oczywiście także uczestniczyłem. Nie ze wszystkich zaproszeń mogłem skorzystać ze względu organizacyjnego.
        
        Ostatnią imprezą rangi europejskiej w której uczestniczyłem, to Igrzyska Europejskie odbywające się w Małopolsce. Uczestniczyłem w ceremonii wręczenia medali zawodnikom w Hali Lodowej "Mosir" w Krynicy-Zdrój. Bardzo pięknie zorganizowane zawody sportowe na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym oraz doskonale przygotowanych obiektach sportowych.

           Również działalność radnego zobowiązuje mnie do uczestnictwa w komisjach sejmikowych, które odbyły się w m-cu czerwiec. Organizowałem spotkania partyjne w powiecie jak i niektórych gminach powiatu nowotarskiego. Brałem udział w imprezach kulturalno-rozrywkowych organizowanych przez różne instytucję. Zapraszam do dalszej współpracy poprzez osobiste spotkania, kontakty telefoniczne, e-mailowo lub telefonicznie. www.stanislawbarnas.pl

Stanisław Barnaś Radny Wojewódzki.

Nasz kandydat na: